Reklamacje i zwroty

 

Dokładamy starań, aby sprzedawany towar był najwyższej jakości. Jeśli jednak z jakichś względów otrzymane zakupy budzą Twoje wątpliwości, prosimy o informację.

W kazdym przypadku kupujacy na odległość ma możliwosc zwrotu towaru bez podania przyczyny według obowiązujacych przepisów do 14 dni od momentu zakupu.

Prosimy o informację o problemie, a postaramy się znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie. W przypadku reklamacji towaru można go wymienić na nowy, niewadliwy. Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni.

Również jeśli w zamówieniu brakuje jakiegoś produktu lub znajduje się produkt, który nie został zamawiany, prosimy o informację – naprawimy nasz błąd.

Reklamacje, z tytułu niezgodności towarów można składać pisemnie wraz z opisem niezgodności w terminie 14 dni od otrzymania towaru bezpośrednio na nasz adres OTORIA PHU MIROSŁAWA PUK-MARKIEWICZ, ul. Włodkowica 26 A, 60 – 334 Poznań, pocztą e-mail na adres info@natureandme.eu lub telefonicznie 607 150 558.
Prosimy zawsze o podanie numeru zamówienia oraz wyszczególnienie zwracanych towarów – wtedy szybciej uporamy się ze zwrotem.

Prosimy również pamiętać, że towar zwracany jest na koszt Konsumenta.

Formularz Reklamacji Towarów
  •