O nas

 

O NAS/NASZA MISJA

Witamy Serdecznie 

Nasz sklep internetowy NATURE AND ME – stworzyliśmy z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z darów natury. Od wieków natura była najlepszym źródłem surowców używanych do wytwarzania produktów leczniczych. Powrót do niej w dzisiejszych czasach jest najlepszym wyborem dla naszego zdrowia. Chcemy przekazać część tej natury Wam - naszym klientom, kierując Waszą uwagę na produkty wspierające zdrowy tryb życia.

 

Temat zdrowego odżywiania i pielęgnacji ciała nie jest nam obcy ponieważ od wielu lat sami dbamy o nasze rodziny i chcemy tą wiedzą podzielić się z Wami, naszymi Klientami. Zdrowe odżywianie wpływa na cały nasz organizm a jego wpływ możemy odczuć w postaci lepszego samopoczucia fizycznego jak i psychicznego a także w formie dobrze funkcjonującego układu odpornościowego.

 

Dlatego w naszym sklepie znajdziecie tylko i wyłącznie produkty pochodzenia naturalnego i ekologicznego. W skład naszej oferty wchodzi zdrowa żywność, produkty ziołowe, herbaty, naturalne suplementy diety, Bio – oliwy i oleje, miody, kosmetyki naturalne i wiele innych. 

 

 

Zioła - Jesteśmy producentem ziół marki CHOLEGIN, które od lat pomagają naszym klientom obniżać np. poziom cholesterolu, poziom cukru i trójglicerydów, ziół które oczyszczają organizm z toksyn oraz ziół relaksujących lub mających właściwości oczyszczające. Dzięki naszym mieszankom ziołowym wiele osób nie musi brać lekarstw, które jak wiadomo zawsze niosą za sobą skutki uboczne.

 

W latach 2013 i 2014 byliśmy Laureatem Targów Expo Diabetica gdzie dwa razy zdobyliśmy II miejsce za nasze produkty ziołowe.

 

W roku 2019 otrzymaliśmy nagrodę i dyplom ORŁY HANDLU 2019 za osiągniecie statusu laureata w mieście Poznań. Zestawienie zostało sporządzone w oparciu o jakość produktów, zadowolenie i opinie klientów. Tym samym wyprzedziliśmy ponad 429 tysięcy innych firm w Polsce.

 

Nasza wiedza dotycząca znajomości ziół, zdrowej żywności, naturalnych suplementów diety i kosmetyków poparta jest długoletnim doświadczeniem i wykształceniem w tych dziedzinach. Oferujemy Wam profesjonalną i miłą obsługę, bogaty asortyment produktów zdrowotnych i leczniczych i tym samym zapraszamy Was serdecznie do zakupów życząc Wam radości i rozwoju pasji do naszych produktów.

 

Nature And Me – W Trosce o Zdrowie Twoje i Twoich Bliskich

 

Kasia i Marta