Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego  www.natureandme.eu jest firma 

MIROSŁAWA PUK "OTORIA"
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE  zarejestrowana przy ul. Włodkowica 26A, 60-334 Poznań. NIP 5951341890, Regon: 300054914.

Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Złożenie przez klienta zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia zawarte w regulaminie.

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia znajdujący się na stronie sklepu   www.natureandme.eu . Konieczne jest podanie adresu dostawy i danych kontaktowych (imię, nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto, telefon, e-mail).

W przypadku nie pełnych, nieprawdziwych lub błędnych danych Sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.

Przyjęcie zamówienia zostanie potwierdzone e-mailem.

Zamówienia są realizowane niezwłocznie po wpłynięciu środków na konto w przypadku zamówień płatnych przelewem. W przypadku zamówień płatnych przy odbiorze zamówienie zostaje przyjęte do realizacji po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, a także zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  dane osobowe zbierane są wyłącznie do celów realizacji i rozliczania zamówienia i prowadzenia sprawozdawczości finansowej firmy. Dane te są poufne i nie będą ujawnianie osobom trzecim.

Administratorem danych osobowych jest OTORIA PHU Mirosława Puk.

Wskazane dane osobowe dostępne będą na podstawie do wglądu  pod adresem e-mail: info@natureandme.eu ; osoby, których te dane dotyczą mają także prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych ich dotyczących, jeżeli w ich ocenie przetwarzanie jest nieprawidłowe.

Dane przechowywane będą w postaci odrębnych zabezpieczonych przed osobami niepowołanymi plików przez okres 5 lat.

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo  wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie, jeżeli uzna iż przetwarzanie tych danych osobowych odbywa się w sposób nieprawidłowy.

Wszystkie ceny towarów są wyrażone w złotych polskich i są cenami brutto- zawierają podatek VAT. Do zamówienia doliczane są następujące koszty przesyłki:

FORMY DOSTAWY I KOSZTY

Poczta Polska płatność z góry - 14zł

Poczta Polska płatność za pobraniem - 18zł

Kurier DPD - 17zł

Kurier DPD pobranie 25 zł

Paczkomaty InPost - 13 zł

Przy zamówieniu produktów na sumę minimum 180 zł klient nie płaci kosztów dostawy. Na życzenie klienta do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.