Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego   www.natureandme.eu          jest firma  MIROSŁAWA PUK "OTORIA"
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE  zarejestrowana przy ul. Włodkowica 26A, 60-334 Poznań. NIP 5951341890, Regon: 300054914.

Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Złożenie przez klienta zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia zawarte w regulaminie.

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia znajdujący się na stronie sklepu www.natureandme.eu . Konieczne jest podanie adresu dostawy i danych kontaktowych (imię, nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto, telefon, e-mail).

W przypadku nie pełnych, nieprawdziwych lub błędnych danych Sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.

Przyjęcie zamówienia zostanie potwierdzone e-mailem.

Zamówienia są realizowane niezwłocznie po wpłynięciu środków na konto w przypadku zamówień płatnych przelewem. W przypadku zamówień płatnych przy odbiorze zamówienie zostaje przyjęte do realizacji po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, a także zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  dane osobowe zbierane są wyłącznie do celów realizacji i rozliczania zamówienia i prowadzenia sprawozdawczości finansowej firmy. Dane te są poufne i nie będą ujawnianie osobom trzecim.

Administratorem danych osobowych jest OTORIA PHU Mirosława Puk.

Wskazane dane osobowe dostępne będą na podstawie do wglądu  pod adresem e-mail: info@natureandme.eu ; osoby, których te dane dotyczą mają także prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych ich dotyczących, jeżeli w ich ocenie przetwarzanie jest nieprawidłowe.

Dane przechowywane będą w postaci odrębnych zabezpieczonych przed osobami niepowołanymi plików przez okres 5 lat.

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo  wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie, jeżeli uzna iż przetwarzanie tych danych osobowych odbywa się w sposób nieprawidłowy.

Wszystkie ceny towarów są wyrażone w złotych polskich i są cenami brutto- zawierają podatek VAT. Do zamówienia doliczane są koszty przesyłki: 13 zł przy płatności  przelewem bankowym (przedpłata) lub 18 zł przy płatności za pobraniem. Przy zamówieniu produktów na sumę minimum 180 zł klient nie płaci kosztów dostawy.  Na życzenie klienta do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.