Argentyńska Yerba Mate z Guaraną

maj20

Argentyńska Yerba Mate z Guaraną – dlaczego warto ją pić?

 

 

Jeśli poszukujecie podwójnego pobudzenia  — to właśnie je znaleźliście. A jest nim YERBA MATE CBSE ENERGIA GUARANA. Szczególnie polecamy ją osobom, które potrzebują silnej dawki energii, lub zwyczajnie nie mogą się rano dobudzić. Sprawdzi się również świetnie podczas odchudzania - przyspieszy przemianę materii i doda sił. W Brazylii, Argentynie i Paragwaju skąd pochodzi jest uwielbiana i otaczana niemal mistyczną czcią.

 

YERBA MATE CBSE ENERGIA GUARANA to przemyślane i zaskakujące połączenie ostrokrzewu paragwajskiego z naturalnym ekstraktem z owoców guarany. Całość równoważona przez tradycyjne dodatki ziołowe stanowi połączenie idealne. Popijając CBSe Energia Guarana, na długo możecie zapomnieć o kawie.

 

Yerba Mate i Guarana

 

Ostrokrzew paragwajski jest rośliną leczniczą. Indianie Guarani piją napar z liści ostrokrzewu paragwajskiego od czasów prekolumbijskich, aby zmniejszyć uczucie głodu, zwalczyć zmęczenie i zredukować stres.

 

Guarana to roślina poprawiająca kondycję i dobre samopoczucie. Dzięki wysokiej koncentracji naturalnej kofeiny ma działanie orzeźwiające. Zawiera do trzech razy więcej kofeiny niż kawa. Powszechnie uważa się, że jest to najsilniejszy naturalny środek zawierający największą ilość kofeiny. W przeciwieństwie do kawy jest o wiele mniej szkodliwa i jej działanie utrzymuje się nawet do 6 godzin. Jeśli często czujecie się zmęczeni, możecie stosować ją jako środek pobudzający. Podczas stosowania diety obniża poczucie głodu.

 

Yerba Mate – Korzyści dla zdrowia

 

* Pobudza i dodaje energii

* Przyspiesza przemianę materii

* Oczyszcza i odżywia organizm

* Wspomaga odchudzanie

* Wzmacnia system immunologiczny

* Poprawia funkcjonowanie układu nerwowego

* Redukuje zmęczenie

* Poprawia koncentrację i sprawność psychofizyczną

* Wzmacnia kości i zęby

* Poprawia kondycję skóry, paznokci i włosów

 

Podsumowując: Yerba mate jest produktem idealnym dla osób zapracowanych, szybko odczuwających zmęczenie, dużo uczących się, a zarazem poszukujących zamienników używanej tradycyjnie w takich przypadkach kawy. Po więcej informacji i do zakupu zapraszamy TUTAJ: https://natureandme.eu/yerba-mate-cbse-energia-guarana-05kg

 

maj  20